אלרגיות אצל תינוקות

אלרגיות אצל תינוקות

"התינוק שלי מתגרד כל הלילה, אני כבר לא יודעת מה לעשות…"

"הרופא אמר לי להפסיק להניק מכיוון שהתינוקת אלרגית למשהו שאני אוכלת – האם יש פתרון?"

הורים לילדים ותינוקות חשים חסרי אונים מול תינוק שמתאמץ כל היום ולא משתחרר. חוסר האונים מוביל במקרה הטוב לשימוש בתרופות סבתא ומרככים אחרים ובמקרים אחרים גם לשימוש באמצעים חודרניים כמו נר רקטלי.

 

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אלרגיה לחלב אצל תינוקות

חלק מהתינוקות שמגיעים אלי סובלים מאלרגיה שמתבטאת בהקאות, פריחות או צואה עם דם או ריר. במקרים רבים מדובר בתגובה לחלב פרה שעוברת דרך התזונה של האמא, אך זו לא הסיבה היחידה, יכולות להיות סיבות רבות נוספות. הבירור והאבחון יכול לפתור את הבעיה בצורה מדוייקת ולאבחן בדיוק את כל האלרגיות והרגישויות ללא בדיקות פולשניות או כואבות. קראו עוד על דם בצואה אצל תינוקות.

לקוחות ממליצים

"עם בני השלישי, פניתי אל מירב בעקבות עצירות קשה שהתפתחה לקראת גיל שנה. המצב היה כה קשה וממושך שכבר חששתי מההשלכות הרגשיות שלו עליו ולא ראיתי קצה של אופק. לאחר שניסיתי להתעזר בסבלנות, ופניתי לרופא הילדים שאמר שאנסה לתת לו שמן זית ופירות ושלח אותי לדרכי, הגעתי שוב אל מירב שכרגיל קיבלה אותי בחיבוק גדול. כעבור שתי פגישות שכללו אייפק, שיאצו, פרחי בך והרבה מגע עוטף, הקשבה של מירב והנחייה מוקפדת של מה ואיך לנהוג, העצירות פשוט נעלמה."
יעל ברלב, מושב בית יצחק

"בני הגדול שהיה בן שלוש סבל מעצירות  בתקופת הגמילה מחיתולים. לפעמים היה עובר שבוע שלם ללא יציאות… חברה המליצה לי להביא אותו למירב וכך עשיתי. כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה הקלה גדולה וכל ה"פקקים" נפתחו. כעבור שלושה טיפולים הבעיה נעלמה לגמרי. בני השני סבל מאותה בעיה גם כן בתקופת הגמילה רק שמעצם היותו טיפוס עקשן כך גם העצירות הייתה יותר עקשנית, כמובן שפניתי למרב ובאמת כעבור מספר טיפולים בודדים הוא החל לעשות בשירותים ללא בעיה ובכל מקום…. ממליצה בחום "
ענבל קראוס, הוד השרון  

רוצים לשמוע עוד על הטיפול או לקבוע פגישה ?

התקשרו ל 052-3633372, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מטופלים מספרים

מירב, אני מאושרת שהגעתי אלייך לטיפול. זו היתה חוויה מעצימה! מורן מושלי
מאושרת שהגעתי אלייך לטיפולמורן מושלי