טיפול לזירוז לידה טבעי

טיפול לזירוז לידה טבעיאולי תשמחי לשמוע שיש אפשרות להכין את הגוף כדי לאפשר לידה טובה וזורמת ולעודד התחלה של צירים באופן טבעי ואפילו נעים.

הטיפול לזירוז לידה טבעי מתאים מאד לקידום הלידה ליולדות שהגיעו לשבוע 40, שבוע 41 או אפילו שבוע 42 וכן לנשים בחודש תשיעי שרוצות להכין את הגוף ללידה. הטיפול אפקטיבי מאד ולרוב טיפול אחד מביא לשינוי מדהים, יחד עם זאת הטיפול עדין נעים ומרגיע. האפקטיביות של הטיפול הוצגה במספר מחקרים, ומשולבות בו שיטות מגוונות לפי בחירת המטופלת ולפי אבחון המצב כמו שיאצו, אקופרסורה, שמנים, דימיון מודרך, אייפק והילינג. במידה והגוף מוכן התהליך יתקדם ובמידה ולא- זכית בטיפול נעים ומחזק שיתרום להתפתחות הלידה כשיגיע זמנו של התינוק שלך.

הגענו עם פתיחה של 8 ס"מ

זירוז לידה טבעי 3"הגענו לבית חולים עם פתיחה של שמונה ותוך שעתיים וחצי הילדון היה בחוץ…"

 

האם הטיפול בטוח?

לאחר ניסיון של למעלה מ 15 שנים, אני יכולה לאמר בבטחון רב שהטיפול מומלץ מאד וגם בטוח וכדאי לנסות אותו לפני נקיטת שיטות הזירוז בבית חולים, במידה והמצב מאפשר. הדוגמנית שבתמונה המצולמת למעלה ילדה 3 ימים אחרי הטיפול בלידה טבעית וטובה והרבה נשים שטופלו אצלי מרגישות שהטיפול עזר להן מאד בלידה וחוזרות אלי שוב לטיפול בלידות הבאות, לקראת התאריך המשוער.

 

טיפים לזירוז וללידה טובה מחכים לך במייל

הכניסי את כתובת המייל והטיפים בדרך אליך

 

למי מתאים הטיפול ?

הטיפול מתאים לכל אישה אשר מתקרבת לתאריך הלידה המשוער (משבוע 38) וכן במצבים רפואיים. הטיפול משחרר את הגוף ומשפר את הכוחות והאנרגיה להתחיל לידה ולייצר צירים אפקטיביים ולידה טובה.

הטיפול יכול להתאים גם במקרים שכבר יש לחץ רפואי ללדת:

  • בהריון עודף (לאחר תאריך הלידה המשוער).
  • במיעוט מי שפיר או כשמצב השלייה אינו אופטימלי להזנת העובר ונדרשת התערבות על מנת לא להמשיך את ההריון.
  • כשהערכת משקל העובר גדולה או כשמאובחנת סכרת הריונית.
  • במצב של ירידת מים ללא צירים.
  • בהריון על רקע ניתוח קיסרי קודם בו ההריון עלול להסתיים בניתוח במידה ולא תתפתח לידה.

זירוז לידה טבעי-001איך עובד הטיפול

הלידה יכולה להתעכב בגלל מספר סיבות: הראשונה, הלידה דורשת מאמץ יוצא דופן ומכיוון שכך לפעמים בשל "חוסר אנרגיה" או "תקיעות", התהליך יתעכב. העובדה שאזורים שונים בגוף מכווצים, בגלל ישיבה ממושכת במשרד כל חודשי ההריון על כסא מול המחשב, אינה תורמת להתפתחות הלידה. סיבה נוספת היא רגשית: החשש מהלידה, האמהות, הפחד מהכאב הם גורמי מתח אשר יכולים לעכב ולדחות את הלידה. ישנם מצבים בהם מתחילים צירים – אך הם לא מתפתחים ולא יתרמו להתקדמות הפתיחה בשל אחת מהסיבות שהזכרתי. סיבה אחרונה היא התינוק, כמובן גם הוא תורם להתחלת הלידה וקובע את הזמן.


טיפול שיאצו לזירוז לידה 
והטיפולים האחרים שאני משלבת משפיעים באופן משמעותי בהרגעה ובחיזוק האנרגיה הגופנית והרגשית לטובת הלידה, לכן הטיפול מתאים מאד לזירוז לידה באופן טבעי. וכמאמר הפסוק "אם לא יועיל – לא יזיק " במידה ולא יקרה כלום לא יגרם שום נזק, הטיפול הינו בטוח לחלוטין.

אני ממליצה לכל אישה בשבוע 38-40 להגיע לטיפול כזה. 

 זירוז לידה טבעי2-001כיצד מתבצע הטיפול ?

הטיפול מתחיל בשיחה ובאבחון, ממשיך בטיפול שיאצו על המזרון, שלתוכו משולבים כל שאר הטכניקות שאותן אני מיישמת: עיסוי נעים עם שמן מרווה, דימיון מודרך, עבודה רגשית ומנטלית, לחיצות בנקודות שמקדמות את התנועה האנרגטית ועוד. הטיפול נעשה על מזרן גדול בלבוש (רצוי כמה שיותר נוח, כדאי להביא טייץ וחולצת טריקו). לרוב, המטופלת תשכב על הצד ונניח מספר כריות מתחתיה. בנוסף, נבחר תנוחות שאינן מכבידות על הבטן, השרירים, המפרקים וכלי הדם.

משך הטיפול

הטיפול אורך שעה וחצי, זמן מספיק כדי לשוחח, להרפות, לקבל מגע וליישם את כל הטכניקות המתאימות.
לעיתים התהליך אינו מושלם במפגש אחד וכדאי לשוב ולהיפגש אחר יומיים או שלושה (תלוי במידת הדחיפות) למפגש נוסף, על מנת להשלים את המוכנות שלך ושל העובר ללידה.

יולדות מספרות

 

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה

התקשרי אלי לטלפון – 052-3633372

עוד משהו קטן

רוב הנשים שמגיעות לשבוע 41 מגיעות לטיפול מתוחות מאד, לכן עצם המפגש והשיחה עם אדם מקצועי, אשר מרגיע ונותן מידע כיצד לעבור את הימים האחרונים האלה של ההריון ואת ההתמודדות עם המערכת הרפואית ה"לוחצת", היא חשובה. גם הטיפול במגע מרגיע כמובן וחשוב בפני עצמו. מנסיון של שנים בטיפול בנשים הרות, טיפולי שיאצו בהריון יכולים לחולל נפלאות והם בטוחים לחלוטין, אם מיישמים אותם נכון ובקפידה.

אם עברת את תאריך הלידה המשוער או שאת נמצאת בבית חולים וזקוקה לעזרה בקידום הלידה, התקשרי אליי או השאירי הודעה. אשמח להגיע אליך לבית החולים או שאעזור למצוא לך מטפלת אחרת באיזורך.

לידה קלה ושמחה
ממירב  052-3633372

 

אם הגעת עד לכאן, אשמח ללייק כדי שעוד הריוניות יוכלו להינות מכתבה זו.

מטופלים מספרים

מירב, אני מאושרת שהגעתי אלייך לטיפול. זו היתה חוויה מעצימה! מורן מושלי
מאושרת שהגעתי אלייך לטיפולמורן מושלי