טיפול טבעי בתינוקות וילדים

טיפול בילדים בשיטת אייפק

טיפול בילדים הוא כיף גדול. השינויים שקורים אצל ילד לאחר טיפול אחד הם גדולים מאד ובעיות חריפות יכולות להיפתר כהרף עין, ממש כמו קסם. המערכת האנרגטית מאד עדינה ומגיבה ואין בה את כל אותן השפעות וחסימות אשר מופיעות אצל אדם בוגר בדרך-כלל.

הילדים שלנו גדלים בסביבה שונה בתכלית מהסביבה בה אנו גדלנו. סביבה לחוצה מאד, עמוסה בחומרים כימים ורעלים ולכן חשוב שיהיו מטופלים בדיוק כמונו באופן סדיר כדי להפיג לחצים שהם מקבלים דרך הסביבה, לחזק את מערכות הגוף ולסייע להם להתמודד עם גורמי מחלה. לאפשר זרימה אנרגטית  מיטבית. לטיפול הטבעי יש השפעה מרתקת על ילדים ומשתחררים דרכו חוויות לא נעימות  פחדים וטראומות שהילד הצעיר אינו מסוגל לדווח עליהן בעצמו.

טיפול טבעי בתינוקות

גם תינוקות רכים זקוקים לטיפול, הם חווים מעברים רבים. מהפנים לחוץ, מבית החולים לבית, שינה וערות. גם תינוקות שחוו לידה טובה טבעית ונהדרת ללא התערבויות, חדר חמים ואורות עמומים, התינוק עלול לחוות מעבר זה כטראומטי. תינוק maleand female שבכל פעם שהוא מתעורר הוא בוכה בכי קורע לב, שגם על השד אינו רגוע לחלוטין ומדי פעם מפסיק לינוק ופועה בבכי, כאילו מספר את מה שעבר עליו, תינוק שאינו מוכן שיניחו אותו בעריסה ורוצה להיות מוחזק כל הזמן, הוא תינוק שעבר חוויה רגשית במעבר הזה ולכן כדאי לטפל בו.

הטיפול במרפאתי הוא טיפול משולב של מספר שיטות שאותן שילבתי בצורה מאד אפקטיבית כדי ליצר טיפול שעובד וחווית טיפול טובה. בין השיטות: שיאצו ועיסוי תינוקות,  דיקור מיוחד ללא מחטים (שונישין),  שיטת אייפק לאבחון ולניטרול אלרגיות, פרחי באך ועוד. כל השיטות מותאמות לטיפול בתינוק ובילד שלכם לפי הצורך.

התמחות בטיפול טבעי לאיזון מערכת העיכול:

טיפול טבעי באסטמה ואלרגיה:

 • איתור רגישויות סביבתיות וטיפול בהן (אבק, אבקנים, בעלי-חיים)
 • טיפול במערכת הנשימה: אסטמה וברונכיטיס
 • טיפול בבעיות עור : פריחות, אטופיק דרמטיטיס

טיפול רגשי במצבי פרידה, גמילה, פחדים וחרדות:

 • פרידה ומעבר לגן, גמילה מהנקה
 • קשיי גמילה מחיתולים
 • הגדלת המוכנות הנפשית לתהליכי שינוי, גמילה ומעבר. לבוא לפני השינוי המצופה ולעשות הכנה
  • חרדות  אצל ילדים כמו חרדת בחינות,  חרדה חברתית, אי שקט
  • פחדים
 • לקריאה נוספת על טיפול רגשי לילדים ופעוטות

 

לקוחות ממליצים על טיפול טבעי לתינוקות וילדים

עידית בקשי המלצה

מירב,
אנחנו מכירות כבר שנים, מאז ההריון של אלעד (9) במהלכו אפשרת לי להמשיך ללכת למרות דלקת באגן בזכות טיפולי השיאצו, וליווית את הלידה הטבעית המהירה והממוקדת, שהיתה חוויה מעצימה עבור כולנו. את מתן בכורי ילדתי בלידה "בית חולימית" נוראית, ולל… המשך קריאה ←

 

 

רוצים לשמוע עוד על הטיפול או לקבוע פגישה ?

התקשרו ל 052-3633372, או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מטופלים מספרים

מירב, רציתי לומר תודה שהיית שם בשבילי כפי שאני הייתי צריכה אותך, בצורה שנכונה עבורי. שנתת לי ולנו מרחב מאפשר ולא שיפוטי והצלחת להכיל אותי. שהגנת עליי בזמן משבר וכתוצא… המשך קריאה ←
רז ויעל סופררז ויעל סופר